Uśmiech zawsze wiele zmienia. ;)

niedziela, 19 października 2014

Jessica

Cudowna, piękna i fotogeniczna Jessica. W okolicach Silesi City Center :)
















Autor: marlik o 05:48 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Say no to racism

Parę spontanicznych zdjęć z moją osobą wykonanych przez kochaną Jess. Z przesłaniem, bo na sukience napis "Powiedz NIE rasizmowi" W parku pod silesią city center.








Autor: marlik o 05:22 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Bernadetta

3 stawy, Muchowiec.














Autor: marlik o 05:09 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

marlik
Po prostu blog.
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2017 (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2016 (6)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2015 (17)
    • ►  października (5)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2014 (26)
    • ▼  października (3)
      • Jessica
      • Say no to racism
      • Bernadetta
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2013 (40)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (5)
    • ►  lipca (8)
    • ►  czerwca (8)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (3)
Motyw Eteryczny. Obsługiwane przez usługę Blogger.