Uśmiech zawsze wiele zmienia. ;)

wtorek, 28 maja 2013

Jessica.

Zaczęły się moje wakacje. Wreszcie mam mnóstwo czasu na robienie zdjęć. Dziś pogoda nie dopisała, bo cały dzień padało, ale było małe słońce, które dało nam trochę światła i wyszły cztery stylizacje. To jedna z nich, najlepsza:













Autor: marlik o 16:16
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

O mnie

marlik
Po prostu blog.
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2017 (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2016 (6)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2015 (17)
    • ►  października (5)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2014 (26)
    • ►  października (3)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (4)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ▼  2013 (40)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (5)
    • ►  lipca (8)
    • ►  czerwca (8)
    • ▼  maja (4)
      • Jessica
      • Jessica.
      • Pawełek
      • Półmetek matur.
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (3)
Motyw Eteryczny. Obsługiwane przez usługę Blogger.