Uśmiech zawsze wiele zmienia. ;)

sobota, 8 marca 2014

Nadia

Wyjątkowo daję wam tylko zapowiedź sesji z Nadią. Przedstawiam wam jedno zdjęcie wykonane w stylu bollywood. W stylu codziennym Nadię też ujrzycie :).



Autor: marlik o 05:55
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

O mnie

marlik
Po prostu blog.
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2017 (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2016 (6)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2015 (17)
    • ►  października (5)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (2)
    • ►  maja (3)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (1)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2014 (26)
    • ►  października (3)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (4)
    • ▼  marca (4)
      • Paprocany.
      • z Dominiką.
      • Nadia
      • Nadia
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (3)
  • ►  2013 (40)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  października (1)
    • ►  września (6)
    • ►  sierpnia (5)
    • ►  lipca (8)
    • ►  czerwca (8)
    • ►  maja (4)
    • ►  kwietnia (2)
    • ►  marca (3)
Motyw Eteryczny. Obsługiwane przez usługę Blogger.